Rowery elektryczne od firmy COT – HIT 2019 w Zakopanem

Rowery elektryczne od firmy COT – HIT 2019 w Zakopanem

Planując swój pobyt w Tatrach, większość z nas marzy o tym by jak najwięcej czasu spędzić aktywnie, blisko natury. Taki wypoczynek to wielka regeneracja naszych sił psychicznych, wielu z nas w ten sposób „ładuje baterie” na cały rok. Często szukając alternatywy dla tradycyjnych wycieczek po górskich szlakach, zaczynamy się interesować także rowerami w Zakopanem.

Nasz apetyt na rowerowe wycieczki zdecydowanie wzrasta, gdy widzimy, że rowerem możemy zwiedzić także część Tatrzańskiego Parku Narodowego, np. Dolinę Chochołowską czy Drogę pod Reglami. Pamiętamy swój spacer w tamte miejsca i już wiemy, że być tam na rowerze… to prawdziwa PRZYGODA, którą chcemy przeżyć! Dużo zabawy, piękne wspomnienia, bliskość Tatr!

Od razu planujemy kolejne punkty warte odwiedzenia na rowerze, choćby rundka po Zakopanem. Dzięki rowerowi unikniemy korków, kolejek, przepełnionych busów. Wszystko układa się idealnie!

Ahhh, już prawie szukamy wypożyczalni, gdy odzywa się nasz zdrowy rozsądek. Rowery w górach? Przecież nie mam kondycji. Nie ćwiczę. Nie poradzę sobie! Po co mam jechać na urlop i się przemęczać?!

Choć jazda na rowerze w Tatrach rzeczywiście nie należy do najprostszych, już nie musimy się tym przejmować! Z pomocą przychodzi firma COT i … rowery elektryczne!

Nareszcie! Radość z aktywnie spędzonego dnia dostępna dla każdego

Rowery elektryczne to rozwiązanie idealne w górach. Dlaczego? Osoba o bardzo słabej kondycji fizycznej, która nie ćwiczy w ogóle, może wsiąść na rower elektryczny i przejechać najbardziej wymagające trasy bez zwiększonego wysiłku. Trasy, które dotychczas były luksusem dla wytrawnych, doświadczonych rowerzystów, teraz są dostępne dla wszystkich.

By rozpocząć swoją rowerową przygodę, po prostu kliknij na rowerze „PLAY”.

Radość z jazdy rowerem

Jadąc rowerem elektrycznym pedałujesz normalnie a silnik Cię wspomaga. Dzięki temu przy minimalnym wkładzie własnej energii można uzyskiwać zaskakujące prędkości. Ogromną wartość, siłę i wsparcie jakie daje nam rower elektryczny czujemy przede wszystkich przy stromych podjazdach… na które wjeżdżamy bez wysiłku!

Jednocześnie, rowery elektryczne swoją konstrukcją i działaniem nie odbierają nam radości z uprawiania tego sportu amatorsko. Jadąc rowerem elektrycznym czujemy się jak na normalnym rowerze. Tak samo też go prowadzimy, dzięki czemu nie ma problemu z przyuczeniem się. Jedynie LEKKOŚĆ jazdy i nasze niesamowite osiągnięcia (przyspieszenie, zdobywanie podjazdów) przypominają nam, że przecież mamy wsparcie! 🙂

Przygoda, którą musisz przeżyć

Wycieczka na rowerach elektrycznych to gotowy pomysł na wspaniale spędzony, pełen radości dzień w Zakopanem.

Sama jazda na elektrycznym rowerze daje nam dużo frajdy, radości i… relaksu! Tak, to nie jest forsowna jazda! To rekreacyjna, relaksująca jazda rowerem. Dzięki temu możesz skupić się na podziwianiu tego, co tak piękne wokół Ciebie. Wspaniałe widoki, bliskość natury, szumiące potoki z drewnianymi kładkami. A może wstąpisz na prawdziwą bacówkę by zakosztować pysznego oscypka i uciąć pogawędkę z bacą?