Rekrutacja

 

POZNAJ NASZĄ FILOZOFIĘ

W COT pracujemy z pasją, wybieramy osoby, które wkładają serce w swoją pracę i razem z nami ustalają cele firmy. Wiedza oraz informacje są przekazywane na każdym etapie współpracy, bezpośrednio od pracowników lub kierowników w COT, lub od firm zewnętrznych, które szkolą naszych pracowników.

W historii firmy mamy doskonałe przykłady jak osoba bez doświadczenia, bez odpowiedniego przygotowania i bez wykształcenia po kilku latach w COT staje się najlepszym specjalistą w firmie, a nawet w branży. To osoby, które wraz z firmą chcą rosnąć i rozwijać się, a ich plany i wizje są długoterminowe.

Zatrudniamy kilkanaście osób, za którymi stoją całe rodziny i gospodarstwa domowe, wszyscy żyją dobrze, wychowują dzieci, kochają swoich partnerów i co bardzo ważne mają dla nich czas – bo pracują 5 dni w tygodniu i odpoczywają regularnie na urlopach – o to dbamy w COT. Nasi pracownicy mieszkają w Zakopanem lub okolicy, gdzieś na Podhalu. W każdym wariancie do pracy dojazd trwa 20 minut i nawet gdy zima i śniegi oraz korki na zakopiance jest to 20-30 minut drogi, tak zlokalizowane są nasze biura i obiekty w Zakopanem.

STAŃ SIĘ JEDNYM Z NAS

Wiele osób przyjechało do Zakopanego po przygodę, dla Tatr, dla miłości i dla spokoju, takie osoby również pracują w COT – kończąc pracę na drugim końcu Polski potrafili przyjechać do Zakopanego za spokojem, pasją i rozwojem. Cenimy to bardzo – każda osoba, która zamieszkała w Zakopanem jest naszym przyjacielem i dobrym członkiem zespołu – dbamy, by była zadowolona z pracy i miejsca, w którym mieszka, dlatego doradzamy, podpowiadamy i kierujemy jak dobrze wybrać mieszkanie, gdzie jest spokojnie i gdzie są takie z pięknym widokiem na Tatry, a dojazd do pracy bez korków.

Tak jest w COT w firmie stworzonej przez Oskara Pieprzaka, przedsiębiorcę, ciężką pracą i determinacja zbudował firmę, na miarę nowoczesnego Zakopanego – a w wieku 26 lat kupił pensjonat – do dziś stale inwestuje i z każdym nowym sezonem wkłada w zakopiańską turystykę coś nowego i zawsze bardzo jakościowego. Na co dzień mąż i ojciec trzech synów, Mistrz Polski na quadach i żyjący na 100%, pasjonat pracy, marzeń i pięknego życia.