Grupa COT

O GRUPIE COT

COT turystyka i hotelarstwo od 14 lat z sukcesem tworzy turystykę w Zakopanem, młody zespół, ciekawe osobowości, najlepsi specjaliści, każdego sezonu dbamy o aktywny wypoczynek dla turystów oraz atrakcje dla grup zorganizowanych w Zakopanem.

Przez ostatnie lata zbudowaliśmy nowoczesną firmę, która rocznie obsługuje ponad 60 tysięcy klientów w Zakopanem. Mamy najlepsze atrakcje dla turystów, regionalną bazę hotelową oraz kompleksowo organizujemy imprezy integracyjne, eventy, wyjazdy firmowe.

Duże doświadczenie w branży, to gwarant solidności i jakości naszych usług. Dziś COT turystyka i hotelarstwo to lider w wielu segmentach na rynku turystycznym Zakopanego, firma zarządzana zgodnie z najwyższymi standardami, stawiająca na jakość usługi i miłą obsługę klienta.

ZESPÓŁ COT

Oskar Pieprzak
Funder & CEO

Oskar Pieprzak

Oskar Pieprzak lokalny przedsiębiorcy, który z sukcesem zrealizował kilkanaście inwestycji turystycznych w Zakopanem. Jest ekspertem na rynku i liderem w 7 segmentach turystyki w Zakopanem z zakresu turystyki, rekreacji i hotelarstwa. Ma 40 lat i od lat rozwija się i swój biznes u najlepszych mentorów, coachów i trenerów w Polsce.

To także ojciec trzech synów i mąż, rodziny z którą aktywnie i przyjemnie spędza każda wolną chwilę. Kocha góry w każdej formie - pieszo, rowerem, motorem, qudem lub skuterem śnieżnym - pasje te dzieli ze swoimi synami.

To także profesjonalny sportowiec - doskonale wie czym jest pracowitość, dyscyplina, charakter i determinacja. To własnie sport nauczył Oskara życia, porażki i sukcesu - drużynowo, jest kilkukrotnym Mistrzem Polski w unihokeju, reprezentantem kraju na MŚ, indywidualnie natomiast od 8 lat jest najlepszym quadowcem przeprawowym w Polsce, zdobywcą Pucharu Polski 2013 rok oraz dwa razy Mistrzostwa Polski 2015 i 2017 - obecnie jest 7 zawodnikiem na świecie po ukończeniu w kwietniu 2019 najtrudniejszego rajdu quadowego na świecie.

W biznesie stawia na jakość, serwis, prawdę i odpowiedzialność. W sporcie na determinację i wiarę. W rozwoju osobistym codzienną naukę i pokorę. W domu na spokój i czas dla rodziny. Pragnie by ich dzieci były Mistrzami Świata w swoich pasjach i marzeniach, zrobi wszystko by tak się stało.

Halina Olesiek

Halina Olesiek

MARKETING MANAGER

jakość, osoba z wielką pasją i wielkim sercem, kochająca góry i region. To jedna z tych osób, które otrzymały kompetencje, dały serce i dziś stanowi filar w naszej firmie. Co weekend śniadanie je w schronisku górskim...

Monika Maśnica

Monika Maśnica

FINANCE

dba o część formalno administracyjną w firmie, z dużym doświadczeniem sprawdza i układa system pracy i pracowników, zawsze gotowa do działania, lubi spokój i jest zawsze gotowa na dzień wolny od pracy, który spędza w gronie najbliższych.

Eunika Żurek

Eunika Żurek

CUSTOMER SERVICE

nowy transfer do COT, bardzo duży potencjał w pracy, dokładność i innowacyjność to atuty dla których warto Eunikę mieć w swoim zespole. Przy okazji rezerwacji atrakcji indywidualnych Eunika będzie Waszym opiekunem i doradcą.

Mariusz Batkiewicz

Mariusz Batkiewicz

PARTNER MANAGER

dba by było nas widać w mediach, hotelach, na mieście i na Podhalu. Nowa administracja, rzecznik i dobre...

Tymoteusz Żurek

Tymoteusz Żurek

EVENTS & GROUPS

jeden z najlepszych baristów w Zakopanem, na co dzień w COT pracuje przy obsłudze grup, eventów oraz przy imprezach integracyjnych. Profesjonalista w tym co robi, ciekaw świata i ludzi, z racji tego że branża gastronomiczna jest mu bliska, gotowy na wielki zlecenia i kameralne eventy, które zawsze organizuje z uśmiechem i wielką frajdą.

KLIENCI

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dobrze zorganizowana impreza. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Filip Marczak

Już kilka lat współpracuję z nimi przy organizacji szkoleń, konferencji i eventów i nigdy się nie zawiodłem.

Zbigniew Głowacki

Bajkowa przygoda w Zakopanem! 🙂 Pełen profesjonalizm Pana Przewodnika, widoki na Tatry – polecam!

Halina Babeł

One of the best experiences I’ve had in a long time!! Professional staff, incredible scenery, exciting ride on the powerful snowmobiles. The 3 hour trip is definitely worth the price, we even had a small bonfire to grill some cheese and sausages. We will be back soon!

Bánáti Barnabás
local guide