Grupa COT

O GRUPIE COT

Centrum Organizacji Turystycznej od 14 lat, z sukcesem, tworzy i wspiera turystykę w Zakopanem. Jesteśmy młodym zespołem złożonym z najlepszych specjalistów. Każdego sezonu dbamy o aktywny wypoczynek dla turystów a także zapewniamy atrakcje dla grup zorganizowanych w Zakopanem.

Przez ostatnie lata zbudowaliśmy nowoczesną firmę, która rocznie obsługuje ponad 60 tysięcy klientów w Zakopanem. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze atrakcje dla turystów, regionalną bazę hotelową oraz kompleksowo zorganizujemy imprezy integracyjne, eventy, spotkania rodzinne oraz wyjazdy firmowe.

Duże doświadczenie w branży turystycznej daje Wam gwarancję solidności i wysokiej jakości naszych usług. Dziś COT turystyka i hotelarstwo to lider w wielu segmentach na rynku turystycznym Zakopanego. Firma jest zarządzana zgodnie z najwyższymi standardami, stawia na wysoką jakość usług i miłą obsługę klienta.

ZESPÓŁ COT

Oskar Pieprzak
Funder & CEO

Oskar Pieprzak

Oskar Pieprzak, lokalny przedsiębiorca, który z sukcesem zrealizował kilkanaście inwestycji turystycznych w Zakopanem. Jest ekspertem na rynku i liderem w 7 segmentach turystyki w Zakopanem z zakresu turystyki, rekreacji i hotelarstwa. Ma 40 lat i od lat rozwija się i swój biznes u najlepszych mentorów, coachów i trenerów w Polsce.

Jest także kochającym mężem, oraz ojcem dla trzech synów. Wspólnie z rodziną aktywnie i przyjemnie spędza każdą wolną chwilę. Kocha góry w każdej formie - pieszo, rowerem, motorem, qudem lub skuterem śnieżnym - pasje te dzieli ze swoimi synami.

To także profesjonalny sportowiec - doskonale wie czym jest pracowitość, dyscyplina, charakter i determinacja. To właśnie sport nauczył Oskara życia, porażki i sukcesu. Drużynowo, jest kilkukrotnym Mistrzem Polski w unihokeju, reprezentantem kraju na MŚ. Natomiast indywidualnie od 8 lat jest najlepszym quadowcem przeprawowym w Polsce, zdobywcą Pucharu Polski w 2013 roku oraz dwa razy Mistrzostwa Polski w roku 2015 i 2017 - obecnie jest 7 zawodnikiem na świecie po ukończeniu w kwietniu 2019 najtrudniejszego rajdu quadowego na świecie.

W biznesie stawia na jakość, prawdę i odpowiedzialność. W sporcie na determinację i wiarę. W rozwoju osobistym codzienną naukę i pokorę. W domu na spokój i czas dla rodziny. Pragnie by jego dzieci były Mistrzami Świata w swoich pasjach i marzeniach, zrobi wszystko by tak się stało.

Halina Olesiek

Halina Olesiek

MARKETING MANAGER

osoba z wielką pasją i wielkim sercem. Kocha góry i Zakopane. Swoją ciężką pracą zdobyła kompetencje a dodatkowo włożyła w tą pracę serce i dlatego dziś stanowi filar w naszej firmie. Co weekend śniadanie je w schronisku górskim...

Monika Maśnica

Monika Maśnica

FINANCE

dba o część formalno- administracyjną w firmie, z dużym doświadczeniem sprawdza i układa system pracy i pracowników. Zawsze gotowa do działania. Ceni sobie spokój, a dzień wolny od pracy spędza w gronie najbliższych.

Mariusz Batkiewicz

Mariusz Batkiewicz

PARTNER MANAGER

dba by było nas widać w mediach, hotelach, na mieście i na Podhalu. Zajmuje się administracją.

KLIENCI

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dobrze zorganizowana impreza. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Filip Marczak

Już kilka lat współpracuję z nimi przy organizacji szkoleń, konferencji i eventów i nigdy się nie zawiodłem.

Zbigniew Głowacki

Bajkowa przygoda w Zakopanem! 🙂 Pełen profesjonalizm Pana Przewodnika, widoki na Tatry – polecam!

Halina Babeł

One of the best experiences I’ve had in a long time!! Professional staff, incredible scenery, exciting ride on the powerful snowmobiles. The 3 hour trip is definitely worth the price, we even had a small bonfire to grill some cheese and sausages. We will be back soon!

Bánáti Barnabás
local guide