Grupa COT

COT, właścicielem jest Oskar Pieprzak

COT od wielu lat z sukcesem, tworzy turystykę w Zakopanem. To młody zespół najlepszych specjalistów w branży. Każdego sezonu dbamy o wypoczynek turystów w Zakopanem – co roku wprowadzając nowe produkty i usługi na rynek. Wywodzimy się z eventów i atrakcji dla grup, które w latach 2003-2007 organizowaliśmy w Zakopanem, ale także w całym kraju.

Przez lata budowaliśmy nowoczesną firmę, która rocznie obsługuje tysiące turystów w Zakopanem. Jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze atrakcje dla turystów, regionalną bazę hotelową oraz kompleksowo zorganizujemy imprezy integracyjne, eventy, spotkania rodzinne oraz wyjazdy firmowe.

Duże doświadczenie w branży turystycznej to gwarancja odpowiedzialności i wysokiej jakości naszych usług. Dziś COT jesteśmy liderem w wielu segmentach na rynku turystycznym Zakopanego. Firma jest zarządzana zgodnie z najwyższymi standardami, stawia na wysoką jakość usług i super obsługę klienta – a tysiące opinii potwierdzają bardzo wysoką jakość naszych usług.

Właścicielem firmy jest Oskar Pieprzak, podhalański przedsiębiorca, utytułowany sportowiec, który krok po kroku zbudował solidna firmę opartą na tradycji Zakopanego i Podhala – firmę budowaną przez 18 lat, zawsze stawiał na jakość oraz stałego zadowolonego klienta. Firma powstała jako tzw. self made – czyli została zbudowana samodzielnie przez właściciele, który na swojej drodze podjął tysiące decyzji, czasami trafnych, czasami nie, ale cały czas konsekwentnie rozwijając i inwestując w firmę, jakość i najlepszy zespół.

ZESPÓŁ COT

Oskar Pieprzak
Funder & CEO

Oskar Pieprzak

Oskar Pieprzak, lokalny przedsiębiorca, który z sukcesem zrealizował kilkanaście inwestycji turystycznych w Zakopanem. Jest ekspertem na rynku i liderem w 7 segmentach turystyki w Zakopanem z zakresu turystyki, rekreacji i hotelarstwa. Ma 40 lat i od lat rozwija się i swój biznes u najlepszych mentorów, coachów i trenerów w Polsce.

Jest także kochającym mężem, oraz ojcem dla trzech synów. Wspólnie z rodziną aktywnie i przyjemnie spędza każdą wolną chwilę. Kocha góry w każdej formie - pieszo, rowerem, motorem, qudem lub skuterem śnieżnym - pasje te dzieli ze swoimi synami.

To także profesjonalny sportowiec - doskonale wie czym jest pracowitość, dyscyplina, charakter i determinacja. To właśnie sport nauczył Oskara życia, porażki i sukcesu. Drużynowo, jest kilkukrotnym Mistrzem Polski w unihokeju, reprezentantem kraju na MŚ. Natomiast indywidualnie od 8 lat jest najlepszym quadowcem przeprawowym w Polsce, zdobywcą Pucharu Polski w 2013 roku oraz dwa razy Mistrzostwa Polski w roku 2015 i 2017 - obecnie jest 7 zawodnikiem na świecie po ukończeniu w kwietniu 2019 najtrudniejszego rajdu quadowego na świecie.

W biznesie stawia na jakość, prawdę i odpowiedzialność. W sporcie na determinację i wiarę. W rozwoju osobistym codzienną naukę i pokorę. W domu na spokój i czas dla rodziny. Pragnie by jego dzieci były Mistrzami Świata w swoich pasjach i marzeniach, zrobi wszystko by tak się stało.

Halina Olesiek

Halina Olesiek

MARKETING MANAGER

osoba z wielką pasją i wielkim sercem. Kocha góry i Zakopane. Swoją ciężką pracą zdobyła kompetencje a dodatkowo włożyła w tą pracę serce i dlatego dziś stanowi filar w naszej firmie. Co weekend śniadanie je w schronisku górskim...

Monika Maśnica

Monika Maśnica

FINANCE

dba o część formalno- administracyjną w firmie, z dużym doświadczeniem sprawdza i układa system pracy i pracowników. Zawsze gotowa do działania. Ceni sobie spokój, a dzień wolny od pracy spędza w gronie najbliższych.

Mariusz Batkiewicz

Mariusz Batkiewicz

PARTNER MANAGER

dba by było nas widać w mediach, hotelach, na mieście i na Podhalu. Zajmuje się administracją.

KLIENCI

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Dobrze zorganizowana impreza. Ogólnie jestem bardzo zadowolony.

Filip Marczak

Już kilka lat współpracuję z nimi przy organizacji szkoleń, konferencji i eventów i nigdy się nie zawiodłem.

Zbigniew Głowacki

Bajkowa przygoda w Zakopanem! 🙂 Pełen profesjonalizm Pana Przewodnika, widoki na Tatry – polecam!

Halina Babeł

One of the best experiences I’ve had in a long time!! Professional staff, incredible scenery, exciting ride on the powerful snowmobiles. The 3 hour trip is definitely worth the price, we even had a small bonfire to grill some cheese and sausages. We will be back soon!

Bánáti Barnabás
local guide