Kontakt

COT Oskar Pieprzak

ul. Droga na Gubałówkę 2A / I piętro 34-500 Zakopane Poland

REZERWACJA I ZAMÓWIENIA

Obsługa klientów indywidualnych:

info@cot.pl

Obsługa klientów grupowych:

grupy@cot.pl

DMC – Incoming Tourism to Poland:

incoming@cot.pl

KSIEGOWOŚĆ i ADMINISTRACJA

Biuro i administracja:

biuro@cot.pl

Księgowość:

ksiegowosc@cot.pl

FAQ

COT – Oskar Pieprzak
ul. Droga na Gubałówkę 2A
34-500 Zakopane
wpisaną do centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej.
REGON 492724372, NIP 7352282722

W centrum Zakopanego , na Dolnych Krupówkach – przejście podziemne w stronę Gubałówki, po wyjściu drewniany budynek po lewej ręce – I piętro.

COT – lokalny operator turystyczn, od 18 lat buduje swoja pozycje lidera na rynku Zakopanego. To kilkanaście osób pracujących każdego dnia w turystyce w Zakopanem – a wśród nich najwieksi eksperci i specjalistci w swoich dzidzinach. COT to nowczesna, bardzo dobrze zorganizacowana i silna logistycznie firma. która obsługuje tysięce turystów w Zakopanem.

Kompleksowo zorganizujemy imprezy integracyjne, eventy, spotkania rodzinne, wesela w Zakopaem oraz wyjazdy firmowe. Zima specializujemy się w kuligach, biesiadach i skuterach sneiżnych, LATEM w wieczorach regionalnych, spłwyach, raftingu, rowerach i quadach.

COT to gwarancja jakośći, punktuwalności, solidności i dbałości na kązdym etapie realizacji usługi. To lider w wielu segmentach na rynku turystycznym Zakopanego. Firma której właścicielmem jest Oskar Pieprzak, utytyłowany sportowiec – kilkuktotny Mistrz Polski, który dyscyplinę, zaangażowanie, planowanie i perfekcyjna logistykę wdrożył w swojje firmie budująć zespoł ludzi, dbający o jakość i najwyży poziom obłsugi klienta.