Zastanawiasz się, gdzie dobrze zjeść w Zakopanem? Restauracje na Krupówkach oferują szeroki wybór menu, ale jest tylko jedno miejsce, gdzie możesz spróbować najlepszej kiełbasy na Podhalu!

Stawiamy na dobry produkt
W małej, podhalańskiej wsi niedaleko Zakopanego mieści się rodzinna wędzarnia, skąd codziennie przywozimy dla Was świeżą i pachnącą kiełbasę, kabanosy oraz inne wyroby, które powstają tutaj od lat, bo już od 1994 roku…

Produkty powstają według rodzinnej receptury, przekazywanej z dziada pradziada. Mięso, naturalne przyprawy i wędzenie dymem z drewna bukowego – to wszystko, co jest potrzebne aby uzyskać produkt pełen aromatu ale przede wszystkim zdrowy. 

Tradycyjna kiełbasa
Kiełbasy i kabanosy premium szybko znikają na zimno, a podane prosto z ognia smakują jeszcze lepiej! Właśnie dlatego postawiliśmy na te produkty – smaczne, tradycyjne i w 100% naturalne. Spróbuj naszej kiełbasy i… Wróć po więcej! Klasyka smakuje najlepiej. 

Szybko i pysznie
Na Podhalu wszyscy znają tutejsze wyroby i chętnie kupują je na co dzień. Teraz Wy także możecie ich skosztować właśnie tu… Pyszne, tanie jedzenie w Zakopanem – najlepsza jakość i solidne porcje w rozsądnej cenie. Na otwartym grillu przygotowujemy kiełbasy według stopnia wysmażenia, który wybierzesz. Kiełbasę możesz zjeść na miejscu lub zabrać na wynos.

 1. Kiełbasa
  Oprócz klasyka możesz skosztować również kiełbasy białej lub z baraniną. Chrupiących kabanosów lub kaszanki. Wszystkie produkty serwujemy prosto z ognia, gwarantujemy, że smakują jak te z ogniska. Przyrumienione i chrupiące.
 2. Buła lub frytki
  Wybierz chrupiącą bułkę, którą przed podaniem wrzucamy na chwilę na ruszt lub klasyczne frytki.
 3. Sosy
  Nie może ich zabraknąć, spróbuj naszego autorskiego sosu, który idealnie komponuje się z parującą kiełbasą z ognia. A dla osób wiernych tradycji, dostępne są również ketchup i musztarda.
 4. Napoje i dodatki
  Świeże sałatki i warzywa oraz inne dodatki. Także pyszne napoje – retro oranżada, napoje gazowane, soki, kawa i herbata.

KIEŁBASA Grill House
Restauracja w Zakopanem
z najlepszą kiełbasą na Podhalu!
ul. Krupówki
34-500 Zakopane

Kontakt:
www.kielbasa.pl