Góralskie kuligi w Zakopanem – Firma COT przygotowuje się do sezonu 2019/2020

Góralskie kuligi w Zakopanem – Firma COT przygotowuje się do sezonu 2019/2020

Kuligi w Zakopanem to świetna zabawa i przygoda

Wiele osób nie przepada za zimą, uważając, że jest ona ponura i nudna. Rzeczywiście, kiedy za oknem panuje ogromny mróz i sypie śnieg trudno zmusić się do wyjścia z domu. Jednak zapewniamy – warto dostrzec uroki tej pory roku i odwiedzić miejsce, w którym przekonamy się, jak cudna potrafi być. Mowa oczywiście o Podhalu. Region ten w zimowym wydaniu prezentuje się znakomicie. Gwarantuje niesamowite widoki, różnorodne aktywności oraz atrakcje. Jedną z nich są kuligi góralskie – Zakopane.

Odkryć magiczne zakątki Zakopanego i okolic…

Tatry to masa olśniewających miejsc. Pokryte białym puchem szczyty, drzewa, łąki, doliny, robią wrażenie nawet na tych, którzy uważają, że nie należą do osób szczególnie wrażliwych na dzieła natury. Kiedy pędzimy saniami przez zakątki niczym z baśni, chłoniemy niezwykłą atmosferę, zupełnie odrywamy się od codzienności, zostawiamy za sobą wszelkie troski i skupiamy wyłącznie na widokach.

Dostępne są rozmaite trasy, wszystkie malownicze i zjawiskowe. Turyści chętnie decydują się na skorzystanie z wariantu – kulig Zakopane Chochołowska. Niektórzy uwielbiają przejażdżki w ciągu dnia, kiedy świeci słońce. Innym wiele radości sprawia poznawanie z perspektywy sań otoczenia po zmroku. Jest wtedy zagadkowo, a góry wydają się groźniejsze.

Dodatkowe atrakcje

Poszukując w internecie ofert kuligów, szybko uświadamiamy sobie, że jest ich nie mało. Naszym zdaniem warto zdecydować na te, które gwarantują coś więcej, dlatego firma COT przygotowała na ten sezon szereg dodatkowych atrakcji dla osób, które zdecydują się na kulig właśnie z nami. Dodatkowe atrakcje typu ognisko, spotkanie z gawędziarzem, czy zbójnikami będą świetnym urozmaiceniem przejażdżki. Wszyscy chyba zgodzą się z tym, że przebywając w Tatrach należy jak najwięcej czerpać z wypoczynku i umilać go sobie, dlatego uważamy, że organizacja kuligu razem z rodziną lub przyjaciółmi jest świetnym sposobem na dobrze zagospodarowany czas podczas naszego wypoczynku w Zakopanem.