Buggy Zakopane

Zakopane obfituje w atrakcje. Ale jeśli odwiedzasz polskie góry, zdecydowanie warto zaplanować także prawdziwą przygodę. Taką, która pozwoli Ci się nacieszyć wyjątkowym terenem i pięknymi widokami!

Mamy gotowy pomysł, czyli wycieczkę autami buggy. Wycieczkę prowadzi doświadczony Przewodnik, który zadba także o niezbędny instruktaż przed startem! Więc poradzisz sobie nawet jeśli nigdy wcześniej nie kierowałeś pojazdem Buggy.

Buggy – Zastanawiasz się… o co chodzi?

Pojazdy buggy są znane także jako UTV. To lekkie, małe samochody, które są zwinne w terenie niczym quady. Jazda autem buggy jest naprawdę komfortowa. Jest to szczególnie ważne jeśli planujesz wycieczkę np. całą rodziną.

Buggy, czyli na safari!

Tak! Podczas naszych wycieczek autami buggy zdecydowanie możesz poczuć się jak na prawdziwym safari! Będzie dużo zabawy i trochę adrenaliny w górskim terenie, który obfituje w zjazdy, podjazdy i małe przeszkody. Będzie także czas na piękne zdjęcia z panoramą Tatr.

Ruszamy codziennie z centrum miasta! Ale nie tylko.. Wycieczki i wyprawy autami Buggy organizujemy także w takich miejscach, jak Kościelisko, Białka Tatrzańska, Bukowina Tatrzańska, Czorsztyn Jezioro i Nowy Targ!

Kup online

COT – Buggy Zakopane
Wyprawy – wycieczki i wypożyczalnia
w Zakopanem
ul. Nowotarska 27B
34-500 Zakopane

Kontakt:
Telefon: +48 501 570 570