Codziennie w sezonie letnim, zapraszamy na wyprawy z Oskarem Pieprzakiem, kilkukrotnym Mistrzem Polski na quadach w rajdach przeprawowych, 7 zawodnikiem świata w 2019 roku. Oskar i jego zespół tworzą profesjonalną drużynę ale także profesjonalną i bezpieczną firmę oferującą wycieczki i wyprawy na quadach po górach. Nasza baza znajde się w Zakopanem, biuro obsługi klienta w samym centrum Zakopanego.

Działamy jako wypożyczalnia Quadów 4×4 w Zakopanem – organizujemy wycieczki widokowe na quadach dla turystów oraz wyprawy off road po lasach i terenach dostępnych tylko dla pojazdów 4×4, czyli czterokołowców – quadów. Dla grup także, wyprawy jako imprezy integracyjne dla grup zorganizowanych w Zakopanem i w górach. Imprezy integracyjne – imprezy dla firm – zajęcia teambuilding. Quad Bikes in Zakopane and Cracow. Organizujemy zajęcia i imprezy dla firm (team building), imprezy integracyjne na Gubałówce oraz atrakcje w Zakopanem.

Mamy profesjonalne quady, ATV, czterokołowce – marki Yamaha Grizzly lub Can Am. Trasy rekreacyjne i ekstremalne po Zakopanem i Podhalu. Wszystkie quady zarejestrowane, ze wspomaganiem kierownicy oraz systemem bezpieczeństwa ograniczającym moc w górskim terenie.

Oczywiście Mistrz Polski zapewnia także naukę jazdy quadami po górskich trasach, profesjonalne szkolenie by każdy wyjazd na quadach był przyjemny i bezpieczny. Gwarantujemy wspaniałą przygodę i dobrą zabawę, jakiej nie zaznacie w innych wypożyczalniach – pasja która mamy w quadach i profesjonalizm.

Wycieczki i wyprawy organizujemy w Zakopanem, ale trasy nasze sięgają przez Tatry i Podhale, biegną przez Kościelisko, Witów, Białkę Tatrzańską, Bukowinę Tatrzańską i częściowo także Poronin i Murzasichle, Nowy Targ.

Kup online

Zakopane Quady – Wypożyczalnia
Quadów – Nowy sprzęt Can-am
i SUPER CENY

Wyprawy – wycieczki i wypożyczalnia
w Zakopanem

ul. Nowotarska 27
34-500 Zakopane

Kontakt:
Telefon: +48 785 200 003