Zakopane to idealne miejsce na paintball! Naturalnie wymagający, górski teren daje wiele możliwości na przeprowadzenie ciekawych rozgrywek w paintball. Paintball to nie tylko strzelanie kulkami, ale mocno integrująca gra strategiczna, która odbywa się według ustalonego scenariusza. Mamy do dyspozycji dwa pola w dzikim, leśnym terenie.

Na naszych polach czekają na Ciebie specjalne przeszkody w górskim, drewnianym klimacie. By uzyskać przewagę na przeciwnikami możecie także wykorzystywać naturalne ukształtowanie terenu, drzewa i inne leśne przeszkody.

Tylko u nas nowe, profesjonalne markery turniejowe i kulki do paintballa, które szybciej się rozbijają, dzięki czemu każde uderzenie jest o wiele bardziej komfortowe. Każdy gracz otrzyma także mundur i maskę GRATIS.

Całą rozgrywkę będzie dla Was prowadził profesjonalny Instruktor gry w paintball, który zadba o bezpieczeństwo i doskonałą zabawę. Dobierze on także scenariusze gry w paintball do Waszych potrzeb.

Paintball w Zakopanem organizujemy kompleksowo wraz z wszelkim wyposażeniem (także dla dzieci i kobiet). Paintball to świetne uzupełnienie wyjazdu firmowego, imprezy integracyjnej, wyjazdu rodzinnego i wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego w Zakopanem – pomysł na integrację, dużą dawkę zabawy w Zakopanem, Krakowie i na Podhalu.

ZAREZERWUJ TERAZ


Paintball Zakopane – BIURO
ul. Droga na Gubałówkę 2A
34-500 Zakopane, Polska

Kontakt:
Telefon: +48 501 560 560