Kuligi Zakopane – oficjalny organizator kuligów w Zakopanem i Kościelsiku – tradycyjne góralskie kuligi w Zakopanem – Dolina Chochołowska – kuligi z pochodniami w Zakopanem – kuligi saniami w Chochołowskiej. Zorganizowaliśmy setki kuligów, tysiące imprez integracyjnych i tak zbudowaliśmy najlepszą ofertę kuligów w Zakopanem, które cieszą, bawią i dają radość z Zakopanego.

Kulig musi być wyjątkowy, wyjątkowe miejsce, wyjątkowa atmosfera, świetna obsługa i moc niespodzianek – tylko takie prawdziwe, tradycyjne i góralskie kuligi, profesjonalnie organizowane dają przyjemność i pewność dobrej zabawy, to kuligi, które pamięta się przez długie lata.

Kilka sanek, ognisko i kiełbaski z Lidla  …… – to za mało, o wiele za mało – taki kulig potrafi zorganizować każdy meżczyzna na Podhalu. Ale prawdziwy kulig musi mieć miejsce, być zaplanowany, mieć program i jakość  – dobry kulig to jak wesele w plenerze – super zorganizowana impreza z góralami przy ognisku.

Zakopane, Gubałówka, Dolina Chochołowska, Krzeptówki to starannie wybrane lokalizacje, samo miejsce organizacji przejazdu saniami oraz miejsce ogniska to wyjątkowa sprawa, by było miło i bezpiecznie. Dolina Chochołowska jest najpiękniejszym miejscem na tego typu imprezy w Polsce – jaki kulig wybrać ? Polecamy kuligi i ogniska w Dolinie Chochołowskiej to zdecydowanie najlepsze miejsce na kulig z dziećmi.

COT jest oficjalnym organizatorem kuligów w Zakopanem – tradycyjne kuligi z pochodniami w Zakopanem – Krupówki, Dolina Chochołowska, tutaj kuligi góralskie z pochodniami to marzenie każdego turysty. Gdzie najlepszy kulig w Zakopanem ? Kulig saniami w Dolinie Chochołowskiej – nr 1 w Polsce. Kuligi – Podhale piękny zimowy region na rodzinny kulig z dziećmi.

Kup online

COT – Kuligi w Zakopanem:
ul. Droga na Gubałówkę 2A
34-500 Zakopane, Polska

Kontakt:
Telefon: +48 501 590 590