Hulajnogi Elektryczne Zakopane Wypożyczalnia

Hulajnogi elektryczne to świetny sposób na zwiedzanie Zakopanego – omijamy korki, spędzamy czas na świeżym powietrzu i mamy okazję do odkrycia nowych, nieznanych zakątków miasta. Oprócz tego… to po prostu doskonała zabawa i piękna przygoda!

Podczas naszej wycieczki na hulajnogach elektrycznych możemy zwiedzić najciekawsze atrakcje Zakopanego, poszaleć bezpiecznie alejkami w parku miejskim lub zaliczyć przejażdżkę po Krupówkach!

Wypożyczalnia z hulajnogami elektrycznymi znajduje się w samym centrum Zakopanego – to doskonała baza wypadowa dla wszystkich wycieczek hulajnogami.

Hulajnogi elektryczne polecamy jako atrakcję w Zakopanem każdemu! To doskonała atrakcja także dla grup, par i rodzin z dziećmi w wieku szkolnym!

Zapraszamy do wypożyczalni elektrycznych hulajnóg w centrum Zakopanego – oferujemy hulajnogi elektryczne marki XIOMI, topowe modele dostępne już w Zakopanem. Hulajnogi mają zasięg około 30 km, jednak z uwagi na górski teren zasięg ten może być niższy, zależne jest to od wielu czynników, takich jak ilość i długość podjazdów oraz waga kierowcy. Swobodnie można nimi objechać całe Zakopanego przy zachowaniu umiarkowanych obciążeń silnika. Hulajnogi można także wypożyczać na 3 godziny oraz 6 godzin zakładając wyjazd poza Zakopane, w miejsca, gdzie jazda hulajnogami jest dozwolona, piękne trasy to ścieżka rowerowa VELO, Szczawnica, Czorsztyn, Słowacja, Nowy Targ, Dolina Chochołowska. Zapraszamy w sezonie letnim – lato 2020 hulajnogi w Zakopanem.

Hulajnogi elektryczne Zakopane
Biuro Mountain
ul. Nowotarska 27B
34-500 Zakopane

II punkt wypożyczalni
ul. Staszica 3 (przy Krupówkach, na wysokości oczka wodnego)

Kontakt:
Telefon: +48 609 697 444